jaunumi
Zvaigžņotā spožumā

      Gada visgaidītākie un mīļākie svētki ir aizritējuši. 25. decembra vakarā kultūras namā valdīja emocijas, prieks un ziemīga noskaņa – tas nekas, ka ārā nebija sniedziņa! Ziemassvētku šovs “Zvaigžņotā spožumā” ir izskanējis, un man gribas teikt mīļu paldies visiem, kas piedalījās šī pasākumā tapšanā.  Lai svētki izdotos, protams, ir vajadzīga komanda. Paldies visiem, kas Ziemassvētku vakarā ciemojās mūsu zvaigžņu un brīnumsvecīšu  spožuma, egļu zaru smaržas apvītā vakarā! Vislielākais paldies Ingai Deigelei un Inetai Maltavniecei, kas veidoja koncertprogrammu kolektīviem, solistiem! Paldies solistiem Paulai Ivanovai, Vitautam Bošam, saksofonistam Bruno Eduardam Krēsliņam, korim “Kaprīze", ansamblim “Akcents”, dejotājiem no “Unces” un “Dzintelēm”, paldies bērniem no Lejasciema bērnudārza un skolas, viņu skolotājiem un vecākiem!
     Paldies pasākuma apskaņotājam Gregam un Jānim Melleim, kas strādāja pie gaismas pults, paldies Annai Žīgurei, kas rūpējās  par video materiāla rādīšanu, Lindai Ļaperei par pasākuma filmēšanu, paldies Ingai Naglei par kultūras nama dekorācijām, pagasta vīriem par skaisto egli un daudziem labiem darbiem, palīdzību! Liels paldies Lejasciema pagasta pārvaldei par atbalstu!

     Jaunajā gadā visiem vēlu noticēt tam, ko no sirds vēlamies! Lai pietiek spēka un drosmes šīs vēlēšanas piepildīt! Lai katram no mums ir kāds, kurš mums tic, par mums cer un mūs mīl!
 

     Laimīgu Jauno gadu!

Lejasciemam kultūras nama vadītāja Rita