jaunumi
Kino diena Lejasciema vidusskolā

      17. novembrī Lejasciema vidusskolā valdīja neparastas smaržas un noskaņa, jo šogad valsts svētki tika svinēti nedaudz citādāk kā parasti. Jau no paša rīta klašu grupas sacentās savā starpā, atbildot uz jautājumiem par Latviju. Šis konkurss dažādās klašu grupās notika, izmantojot interaktīvās tāfeles un video materiālus.
   Pēc šīs nodarbības un svētku brokastīm skolēni un vecāki pulcējās kultūras namā, kur svinīgā gaisotnē izskanēja Latvijas svētkiem veltītā muzikālā montāža.
    Vadoties pēc izstrādātā projekta „Iededzies par latviešiem”,  par labām sekmēm un uzvedību skolā no septembra līdz novembra vidum skolēniem tika izsniegta skolas pašpārvaldes izveidotā nauda „Lejiņi”. Par šo naudu varēja iegādāties popkornu, ābolu čipsus un, protams, ieejas biļeti uz sevis izvēlēto filmu, jo šī diena tika organizēta kā kino diena. Bija iespēja noskatīties populārākās latviešu filmas, kas tika demonstrētas 5 kinozālēs. Skolēni un arī vecāki ar lielu interesi izmantoja šo iespēju.
     Pasākuma „Iededzies par latviešiem” veidotājām, pašpārvaldes meitenēm - Katrīnai, Montai, Janai, Ullai, Ērikai un Anetei - novembra sākums bija saspringts, jo bija daudz darba un satraukuma sakarā ar veicamajiem uzdevumiem. Liels paldies Ievai Brūniņai par neparasto ideju, kas tika realizēta un, protams, arī pārējiem skolotājiem par atbalstu!
    Projekts Kino diena „Iededzies par latviešiem” tika īstenots ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu.

Monta Ceriņa
Lejasciema vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāve