jaunumi
Galda spēļu turnīrs Lejasciemā

2020.gada 11.janvārī lejasciemieši pulcējās Lejasciema vidusskolas sporta zālē uz galda spēļu sacensībām: galda tenisā, novusā, šautriņu mešanā. Galda tenisā vīriešu konkurencē nepārspēts palika un 1.vietu izcīnīja Konstantīns Kauliņš, 2.vietu nosargāja Edgars Milns, Agnis Račāns, zaudējot 1punktu otrajai vietai, izcīnīja godalgoto 3.vietu.
     Sieviešu grupā 1.vietā Lāsma Gabdulļina, 2.vietā Tamāra Ābrama, 3.vietā Dainuvīte Brūniņa.
     Novusā vīriešu konkurencē sīvās cīņās godalgotās vietas sadalīja Arnis Tipāns-1.vieta, Andis Konstantinovs 2.vieta, Vilnis Kantiševs 3.vieta.
     Novusā sievietēm - 1.vietā Lāsma Gabdulļina, 2.vietā Dainuvīte Brūniņa, 3.vietā Evija Švarca Švampāne.
     Interesantās cīņās šautriņu spēles laikā 1.vietu izcīnīja Agnis Račāns, 2.vietu Māris Milns, 3.vietu Valerijs Gabdulļins. Sieviešu konkurencē 1.vietā Dana Puidze, 2.vietā Evija Švarce Švampāne, 3.vietā Dainuvīte Brūniņa.